Eşikli-Eşiksiz Sürme

Eşikli-Eşiksiz Sürme

Eşikli-Eşiksiz Sürme adından da anlaşılacağı gibi sürülerek kontrol edilen modellerdir. Her bir cam balkon bölme bağımsız olarak sürülüp tek bir noktaya birbirine paralel olarak toplanabilir. Sürme esnasında aşırı kuvvet gerektirmez ve kolayca hareket eder. İstediğiniz noktadaki bölmeyi sürerek açık alan şansı yakalayabilirsiniz.

Yaygın olarak dar çevreli küçük balkonlarda veya cafe restoran ofislerde yer alan bölme sistemleri ve dar iç yapısına sahip dükkânlarda kullanılmaktadır. Sürme / sürgülü cam balkon mekânların daha estetik ve fonksiyonel bir kullanım kazanmasına yardımcı olan cam balkon sistemleridir.

Eşikli-Eşiksiz Sürme Kullanım Alanları

Her tipteki balkona göre tasarlanabilir özelliktedir. Doğru en- boy ölçümü ile birlikte alanınıza en uygun olacak olan sürmeye de sahip olabileceksiniz. Katlanabilir özellikte olması açma ve kapama işlemlerinde kolaylık sağladığı gibi ortamda da giriş çıkışa engel olmayacaktır. Silme ve yıkama işlemleri için uygun olan bu sistem kolay kirlenemeyeceği gibi her hava koşulunda da dilediğiniz şekilde kullanmanıza da olanak sağlayacaktır.Eşikli-Eşiksiz Sürme TSE standartlarına uygun özellikler barındıran bu sistem insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal nitelikte maddeyi de içerisinde bulundurmamaktadır. Güneş ışınlarının dik kesişine karşın ortalama olarak 7-8 cm arasında bir cam kalınlığı farkı bulunmaktadır.

Bize ulaşınız