Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli kapılar mağazalar, alış veriş merkezleri, oteller, hastaneler, bankalar, iş merkezleri gibi, giriş çıkışların yoğun olduğu yerlerde tercih edilen sistemlerdir. Fotoselli kapı hızlı açma – kapama sağlayarak estetik ve konforu bir arada sunmaktadırlar. İklimle özelliği sayesinde soğuk havalarda ısı tasarrufu sağlar yazın da iç ortamın havasını muhafaza eder.

Fotoselli kapı sistemleri gün içerisinde çok aktif bir şekilde kullanıldığı gibi aşınma veya bozulma gibi olumsuzluklar bu durumda çok kolay olmaktadır. Bu gibi kapı sistemlerine uyarıcı ve tehlikeli olduğunu arz eden levhalar asmak ve çocuklar ile yetişkinlerin doğru bir biçimde yönlendirilmesi de göz ardı edilmemei gereken kurallar arasında yer almaktadır.

Fotoselli Kapı Sistemleri Kullanım Alanları

Ciddi bir hassasiyet ve dikkat gerektiren bu sistem en ufak bir  kapılma sonucunda bile sağlığınıza zarar verebilmektedir. Sürgüden geçerken takılmamaya ve düşmeden geçmeye dikkat etmeniz gerektiği gibi ani bir bozulma sonucunda da zorlamamak gerekmemektedir.

Fotoselli kapı sistemleri hava şartlarını göz önünde bulundurarak tasarlanmış kalın cam özelliği ile aşınma veya kırılma gibi olumsuzluklara da mahal vermeyecek itinaya sahiptir. Standartlara uygun cam kalitesi ve güvencesine sahip bu sistem güvenli bir ortamda oluşturmada yardımcı olmaktadır.

Bize ulaşınız