Katlanılabilir Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon

Katlanır cam balkon sistemi sadece balkonlarla sınırlı kalmayıp birçok alanda faal olarak kullanılmaktadır. Katlanır cam balkon sistemleri cafe, bar, restaurant, havuz başı, teras vb. birçok mekânda sıkça uygulanan bir sistem olmuştur. Kullanım kolaylığı, kolay temizlenme özelliği, şık görünümü ve görselliği bozmadığı için birçok alanda tercik edilmektedir.

Katlanır cam balkon sistemlerinde daha iyi işlev görebilmesi için ideal olan kalınlık ölçüsü 6-8 cm olmalıdır. İnsan sağlığı standartlarına uygun içerikte malzeme gerektiren bu sistem içerisindeki tüm ürünlerimiz TSE’ ye uygundur. Dayanıklılık gerektiren bu ürün zaman içerisinde aşınma ve kırılmaya karşı özel bir iç yapı niteliği de gerektirmektedir. Yüksek güneş ışınlarına karşı direnç gösterebilecek kapasiteye sahip ürünler de üretmekteyiz.

Katlanır Cam Balkon Fiyatları

Katlanır cam balkon fiyatları üzerinde elbette ki pek çok unsur bulunmaktadır. Büyük bir işçilik ve özen gösteren bu işlem hassa bir montaja da tabii tutulmaktadır. Alanın darlığı ve genişliği de bu konu üzerinde önemli olan noktalar arasında yer almaktadır. İstediğiniz ölçüye sahip cam balkonda kullanılacak olan camın türü de fiyat üzerinde etkilidir. Ortalama olarak 6-8 mm olan cam kalınlığı sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda değişebilmektedir.

Bize ulaşınız