Mesh Uygulama

Mesh Uygulama

Mesh uygulama gün geçtikçe önemini artıran her sektörün kendi içinde ya da başka sektörlerle rekabet içinde olduğu bariz görülmektedir. Pek çok firma bu rekabette tutunabilmek adına birçok yönteme başvurmaktalar ve bu yöntemlerden biride firmanızın reklamını yapmaktır. Dolayısıyla reklamcılık sektörü de bu rekabetten iyi yönde etkilenen pek çok sektörün başında gelmektedir. Reklamcılık sektöründe ise pek çok ayrı reklam çeşidi yer almaktadır. Mesh baskı da bunlardan biridir. Bu baskı çeşidi genellikle dış cephe için kullanılan reklamlarda görülür.

Mesh Uygulama gölgelik sistemlerinde, havalandırma işlemlerinde ve dekorasyon gibi çok amaçlı yollarda rahatlıkla tercih edilebilmekte ve iç dış farketmeksizin cephe üzerine bağlanabilmektedir.

Belirlenen ölçü kalınlığı doğrultusunda hazır hale getirilen bu sistem farklı gözenek açıklığı ölçülerine de sahip halde bulunmaktadır. Cephe kaplaması yaptırırken uzun ömürlü olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. İçerisinde bulunan kimyasallardan dolayı çabuk aşınma ve soyulma gibi olumsuzluklara yol açabileceği gibi pek yararlı bir sonuç almanıza da mani olacaktır.

Bize ulaşınız