Ofis Bölme

Ofis Bölme

Ofis Bölme, firmaların ve işyerlerinin en sık çok tercih ettiği bir alan yönetimidir, ofis bölme sistemleri, var olan alanların efektif olarak kullanımı için tasarlanır. “Ofis Bölme” zeminden tavana kadar cam veya duvar ile kaplanır. Ayrıca, tercihe göre camlarımız kumlu, şeffaf ya da film kaplanabilir. Ofis bölme yapısında yatay ve dikey profiller kullanılır. Ofis bölme, tavan yüksekliği mekanın yapısına göre ayarlanır.

Genellikle çalışanların rahatlığı ve ofisin daha düzenli görünmesi için kullanılan ofis bölme aparatları, bünyemizdeki malzeme kalitesi ve talepler ile çok fazla tercih edilen ürünler arasındadır. Bölmelerde kullanılan malzemeler, insan sağlığı açısından tehdit oluşturmamak ile birlikte sizin için en iyi tercihlerden biri olacaktır.

Ofis Bölme Kullanım Alanları

Genellikle ofis ortamını belli bir bölüme ayırmak ve kullanım alanını artırmak için kullanılmaktadır. Dekoratif ve görsel açıdan güzel bir görünüme sahip olurken, aynı zamanda çoklu kullanım alanı yaratmasıyla da çok fazla talep görmektedir.

Ofis Bölme Fiyatları

Ofis bölme fiyatları kullanılan alan ve malzemenin türüne göre farklılık gösterebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda kesilip montajı yapılmış halde elinize ulaşabilmektedir.

Bize ulaşınız
Alüminyum doğrama | Kompozit cephe | Kış bahçesi | Eksen Cephe