Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk

Kepenk sistemleri, çok zekice tasarlanmıştır ve az komponentli sac ve alüminyum oldukça ekonomiktir. Günlük kullanıma uygun kapılardır. Sarmal kapı ve kepenk sistemleri kapının üstünde çok az yer kaplar. Yanlarda ve üst kısımlarda alan kaybına neden olmaz.

Her türlü özel duruma çözüm üreten Eksen Cephe ekibinin geliştirdiği sarmal kapı ve kepenk sistemleri, en üst standartlara sahip olacak şekilde üretilir.

Otomatik kepenk sistemleri, dükkan, ev ve ofis gibi yapıların cam ve kapılarında kullanılan ve genellikle güvenlik için tercih edilen sıkça karşılaşmış olduğumuz yapı malzemelerindendir. Kumandası yardımıyla manuel bir şekilde kontrol edilebilir ve istenilen ölçüde kapatılıp, açılabilmektedir.

Ortamda güvenliği sağlamak adına kullanım gösteren bu malzeme sizi olası tehlikelere karşı bir güven halinde tuttuğu gibi daha refah bir ortama sahip olmanıza da olanak sağlayacak niteliktedir.

Otomatik Kepenk Sistemleri Fiyatları

Otomatik kepenk fiyatları genellikle kullanılacak olan unsura göre standart ölçü ve fiyatları olan bu sistem hemen hemen aynı fiyat aralıkları içerisinde kendine yer bulmaktadır. Bu standartlık bütçeyi koruyabildiği gibi sizin de hangi fiyat aralıkları arasında kalacağınıza da yol gösterici nitelikte olacaktır.

Bize ulaşınız