Kış Bahçesi

Kış Bahçesi Fiyatları

Kış aylarında, soğuk günlerde bahçe keyfi yapmak için en ideal yapılardır kış bahçeleri. Tüm kış bahçesi dizaynlarımız modern ve isteğe uygun tasarımlarla yapılabilir.

Siz de Kış bahçesi Uzmanı Eksen Cephe ile Çalışın Rahat Edin.
Hızlı İletişim : 
0533 683 30 58

Kış aylarında, soğuk günlerde bahçe keyfi yapmak için en ideal yapılardır kış bahçeleri. Geniş balkon sahibiyseniz ya da bahçenizin bir köşesine kapalı alan yaratmak istiyorsanız kış bahçesinden yararlanabilirsiniz.

Ev ve bahçe dekorlarına pozitif bir estetik görüntü katan kış bahçesi, özellikle kış aylarında bahçe keyfinden mahrum kalmak istemeyenlerin tercihi haline gelmiştir.

Yaz aylarında ise güneşten korunarak bahçe keyfi yaşayabilirsiniz. Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde kış bahçesi fiyatları  adı altında birçok firmaya rastlayabiliriz. Her firma size farklı dekorasyon imkanları sunacaktır. Fakat Eksen Cephe olarak sizlere uzman ekibimiz en iyi hizmeti verecektir. Bu konuda iddialıyız

İdeal Bir Kış Bahçesi Nasıl Olmalıdır?

Kış bahçesi yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Özellikle ön profilin camlarının ince ve geniş açılı olasına dikkat edin.  Bunun yanı sıra ikinci olarak yalıtım konusunda titiz davranmalısınız. Kaliteli bir yalıtım sistemiyle uzun yıllar kış bahçenizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Kış Bahçesi İstanbul

Kış bahçesi fiyatları yaptırmak istediğiniz model ve malzeme kalitesine göre farklılık göstermektedir. Bu tarz tasarımlar apartmanlı evlerin balkon ve teraslarına yapılacağı gibi, bahçeli evlerin bahçe kısımlarına da yaptırılabilir. Komple cam kaplı kış bahçeleri ise normal yapılardan biraz daha fazla olmaktadır. Ortalama 2 bin ila 4 bin arası modern bir kış bahçesine sahip olabilirsiniz.

Bize ulaşınız
Alüminyum doğrama | Kompozit cephe | Kış bahçesi | Eksen Cephe