Paslanmaz Saçak

Paslanmaz Saçak

Paslanmaz saçak, binaların girişlerinde uygulanan ve girişin kar, yağmur gibi doğal etkenlere mağruz kalmasını önleyen sistemlerdir. Cam tutucular, çelik taşıyıcılar, kanopiler ve cam kullanılarak oluşturulurlar.

Paslanmaz cam saçak` lar kullanım alanlarına göre farklı modellerde ve çeşitlerde kullanılmaktadır. Paslanmaz Kanopi Modellerimiz de tüm ürünlerimizde olduğu gibi tamamen ekibimiz tarafından imal edilir, montajı da aynı şekilde uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Paslanmaz saçak, güvenli ve sağlam olmaları en büyük ve en önemli özellikleridir. İnsanlara ve çeşitli canlılara, çeşitli nedenlerden dolayı zarar vermemeli ve cam olması sebebi ile ekstra titizlik gerektirmektedir.

Paslanmaz saçağın güvenli olması için kullanılan demirler de kaliteli olmalı ve hava değişimleri yüzünden paslanmamalı ve kararmamalıdır. Bu ve bu gibi özelliklere sahip olan ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Paslanmaz Saçak Kullanım Alanları

Paslanmaz saçak sistemleri, genellikle bina ve apartman girişlerinde su girişini önlemek ve belirli bir düzen şeması içerisinde geçişini sağlamak için sıkça kullanılan bir üründür. Hem kullanım hem de görünüm açısından estetik bir havası olan bu ürün olumsuzluklara karşı rahat bir nefes almanızı sağlarken konforlu bir kullanım ortamı da sunmaktadır.

Paslanmaz  Saçak Fiyatları

Paslanmaz saçak fiyatları alanınızın ölçü ve kullanılacak olan bölgenin en ve boy oranına göre farklı fiyat aralıkları içerisinde kendine uygun bir yer bulmaktadır.

Bize ulaşınız